Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Prodej a obchod / Prodavač
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Prodavači stavebnin a příbuzného materiálu - Prodejce stavebních materiálů

Text inzerátu:

z: 29.11.2016
Hledáme: prodejce stavebních materiálů, převážně se zaměřením na vodovody a kanalizace, znalost problematiky oboru podmínkou. Výhodou vzdělání v oboru, ŘP sk.B, průkaz na elektrické vozíky (VZV).
Nabízíme: bonusy dle celoročních výsledků, možnost profesního růstu v rámci firmy. Osobní přístup, možnost profesního růstu v rámci firmy.
Kontakt: Michaela Cibulková, email zaslat na personalista@emonix.cz

Nástup:02.01.2017Plat od - do:18000 - 25000Pracoviště:Nový JičínObor a Profese:ProdavačTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední odborné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:EMONIX elektric s.r.o.Kontaktní osoba:Michaela Cibulková +420 774 406 300 personalista|emonix#czKontaktní adresa:Sokolovská 157
742 01 Suchdol nad Odrou
Suchdol nad Odrou   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Obsluha čerpacích stanic a mycí...Mgr. Vladimír PeštaProdavači potravinářského zboží...Petr PagáčProdavači potravinářského zboží...Jaroslava KojetinskáProdavači potravinářského zboží...Jan KučeraObchodní zástupci - obchodník s...KPPS natur s.r.o.Vedoucí pracovních týmů v prode...SDO Technika s.r.o.Prodavači stavebnin a příbuznéh...David KubačákProdavači v prodejnách - prodav...KAXL s.r.o.Prodavači elektrotechniky, elek...Ing. Petr VečerkaProdavači v prodejnách - prodav...BYTEMA s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EMONIX elektric s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost EMONIX elektric s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: