Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Prodej a obchod / Prodavač
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Prodavači ostatního zboží v prodejnách - Prodavač novin, časopisů a tabákových výrobků

Text inzerátu:

upřednostňujeme zájemce s OZP, příspěvek na dojíždění,prodej v kamenné trafice

Nástup:15.12.2016Plat od - do:8000 - 9000Pracoviště:České BudějoviceObor a Profese:ProdavačTyp pracovního vztahu:Částečný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityVhodné i pro občany se ZPSANO Zaměstnavatel:Tomáš DrábekKontaktní osoba:Tomáš Drábek +420 603 733 947 trafika#drabek|seznam#czKontaktní adresa:Třeboňská 675/20a
373 71 Rudolfov
Rudolfov   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Obsluha v zařízeních rychlého o...PIZZA DEL MONTE s.r.o.Obsluha čerpacích stanic a mycí...Jan PlojharObsluha čerpacích stanic a mycí...Petr VeselýProdavači potravinářského zboží...NORMA, k.s.Obchodní zástupci - obchodně te...RPS Czech, s.r.o.Obsluha čerpacích stanic a mycí...Bc. Kateřina SetničkováObchodní zástupci - obchodní zá...CORAX spol. s r.o.Prodavači potravinářského zboží...PMU CZ, a.s.Vedoucí pracovních týmů v prode...FLOSMAN a.s.Obchodní zástupci - dpp - obcho...Lika - obce s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Tomáš Drábek. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Tomáš Drábek o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: