Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Strojírenství / Konstruktér
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři - Team leader/mistr-ová výroby

Text inzerátu:

Pracoviště: Za Humny 3301/18, 697 01 Kyjov. Náplň práce: řízení každodenní operativní činnosti výrobních dělníků, organizování práce jednotlivým členům týmu, odpovědnost za zaškolení nových pracovních, zpracování technologické dokumentace a její údržba, vedení týmů (motivace a hodnocení výkonu dělníků, sledování plnění cílů), odpovědnost za dodržování předepsaných výrobních plánů a norem, plánování výroby, dodržování bezpečnosti práce, čistotoy a pořádku ve výrobě. Požadujeme: SŠ/ÚSO vzdělání technického směru výhodou (vení podmínkou), praxe z podobné pozice (nejlépe automotive), znalosti výrobní problematiky a norem (není podmínkou), velmi dobré organizační a komunikační schopnosti, spolehlivost, odolnost vůči stresu, asertivita, schopnost týmové spolupráce, schopnost adapatace na nové vznikající podněty ovlivňující chod výroby, dovednost školit výrobní operátory, ŘP sk. B. Své životopisy zasílejte na mail: personalistika@projectcontrols.cz. K pohovoru budete zváni na základě zaslaného životopisu. Prostor pro seberalizaci, odpovídající platové ohodnocení, možnost osobního a profesního růstu, odborného a jazykového vzdělávání, další bonusy.

Nástup:29.11.2016Plat od - do:20000 - 25000Pracoviště:KyjovObor a Profese:KonstruktérTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední odborné vzdělání s maturitouVhodné i pro občany se ZPSANO Zaměstnavatel:Project Controls, s.r.o.Kontaktní osoba:Danuše Michálková personalistika|projectcontrols#czKontaktní adresa:Za Humny 3301/18
697 01 Kyjov
Boršov   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 4 podobných nabídek

Strojírenští technici projektan...UNIKOV Steel spol. s r.o.Elektrotechnici a technici ener...T Machinery a.s.Elektrotechnici a technici ener...T Machinery a.s.Strojírenští technici projektan...Karel Kaňák, s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Project Controls, s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Project Controls, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: