Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Prodej a obchod / Prodavač
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Prodavači v prodejnách - Prodavač/ka Hradec Králové

Text inzerátu:

místo výkonu práce: Víta Nejedlého 1010, 503 11 Hradec Králové, kontakt: Habětínková Romana Ing., e-mail: kadrycz7@baumax.cz
K základnímu platu nabízíme garantované odměny.
V případě zájmu zašlete svůj CV na kadrycz7@baumax.cz - prvotní kontakt vždy emailem!Do CV uveďte svůj kontaktní telefon.
Náplň práce: doplňování regálů, starost o prezentaci zboží, poskytování informací zákazníkům. Požadujeme: alespoň SOU s výučním listem, orientace na zákazníka, samostatnost, flexibilita - práce o víkendech, praxe výhodou, spolehlivost. Nabízíme: HPP, nadstandardní mzdu, stravenky, kariérní růst, nástup ihned.
* Tato pozice je s proměnlivým místem výkonu práce.

Nástup:01.11.2016Plat od - do:15000 - 15000Pracoviště:PrahaObor a Profese:ProdavačTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:BM ČESKO s.r.o. - 001Kontaktní osoba:Ing. Romana Habětínková kadrycz7|baumax#czKontaktní adresa:
  
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Specialisté v oblasti prodeje a...B R U K O V , spol. s r.o.Obsluha čerpacích stanic a mycí...Gabriela TilkeridisováVedoucí pracovních týmů v prode...RABBIT Trhový Štěpánov a.s.Prodavači smíšeného zboží - pro...Hana PůšováProdavači potravinářského zboží...Řeznictví a Uzenářství U Motyčk...Prodavači potravinářského zboží...Řeznictví a Uzenářství U Motyčk...Stánkoví prodavači potravin (kr...Martin VodičkaObsluha čerpacích stanic a mycí...Jitka SoukupováProdavači potravinářského zboží...H R U Š K A , spol. s r.o.Prodavači potravinářského zboží...H R U Š K A , spol. s r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BM ČESKO s.r.o. - 001. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost BM ČESKO s.r.o. - 001 o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: