Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Prodej a obchod / Prodavač
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Prodavači sportovních potřeb - Pracovník v oblasti prodeje

Text inzerátu:

PRACOVNÍK V OBLASTI PRODEJE - spolehlivost, zodpovědnost, časová flexibilita, dobré komunikační schopnosti, smysl pro týmovou práci, vztah ke sportu, praxe v oboru, event. orientace v sortimentu vítána.
Nabízíme: plný prac. úvazek, práce v příjemném kolektivu, práce v mezinárodní společnosti, zaškolení, dobré platové ohodnocení, zaměstnanecké výhody.

Nástup:01.12.2016Plat od - do:14000 - 14000Pracoviště:TrutnovObor a Profese:ProdavačTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:HERVIS Sport a móda, s.r.o.Kontaktní osoba:Robert Divila +420 732 514 370 hm26-300#trutnov|hervis#czKontaktní adresa:Obchodní 136
541 01 Trutnov
Dolní Staré Město   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Obsluha čerpacích stanic a mycí...J V M oil, s.r.o.Prodavači v prodejnách - prodav...Kubík a.s.Prodavači v prodejnách - prodav...COOP Dvůr Králové n.L., družstvoProdavači v prodejnách - prodav...ROSA market s.r.o.Pracovníci v půjčovnách - praco...SpindlMAX, s.r.o.Pracovníci v půjčovnách - praco...Milan PodhorskýObchodní zástupci - obchodní zá...TINY - CZ s.r.o.Obsluha čerpacích stanic a mycí...Jan TauchmannProdavači v prodejnách - asiste...GORIN & GORIN, s.r.o.Pracovníci v půjčovnách - obslu...MELIDA, a.s.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti HERVIS Sport a móda, s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost HERVIS Sport a móda, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: