Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Řemeslné a manuální práce / Zámečník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Zámečník/ce

Text inzerátu:

Práci v české společnosti a firemní benefity po zapracování. Místo výkonu práce Jevíčko.

Podmínky:

Spolehlivost, svědomitost, manuální zručnost.

Náplň práce:

Přípravné práce pro elektromontáže. Jednoduché ruční nebo strojní obrábění, montážní a demontážní práce. Místo výkonu práce Jevíčko.

Nástup:dohodouPracoviště:Moravská TřebováObor a Profese:Řemeslné a manuální práce - ZámečníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Nezáleží na vzděláníVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:BLAUKOM CZ s.r.o.Kontaktní osoba:Ing. Jiří Halbrštát +420775499076 j#halbrstat|blaukom#czKontaktní adresa:Luční 228, 56943  Jevíčko   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 8 podobných nabídek

Zámečník/ svářeč, ranní směna, ...Pragma s. r. o.Zámečník obj988Žirafa.cz s.r.o.Provozní zámečník obj 1783Žirafa.cz s.r.o.Zámečník, údržbaŽirafa.cz s.r.o.Strojní zámečníkD-Montage s.r.o.Zámečník technického zaměření o...Žirafa.cz s.r.o.Svářeč se státní zkouškouKOVOLINE, s.r.o.Zámečník - zábřeh 25000 kč (12...Grafton Recruitment s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BLAUKOM CZ s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost BLAUKOM CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: